Išsirinkite norimą sodybą

Detali paieška pagal jūsų kriterijus


Image

Visos nuotraukos
Žiežulinio sodyba

Utenos apskritis / Ignalinos rajonas / Ignalina

Sodyba įsikūrusi unikalioje vietoje Ažušilės kraštovaizdžio draustinyje prie Žiežulinio ežero. Šalia daugybė įdomių draustinio vietų: dviračių maršrutai su apžvalgos aikštelėmis, piliakalniai, muziejai, istoriniai pastatai ir kaimai, Būdakalnis (viena aukščiausių kalvų Lietuvoje), nuo kurios atsiveria gražus peizažas su Aukštaitijos krašto miškais, ežerais. Ieškantiems išskirtinių pramogų, sodybos šeimininkas praves ekskursiją visureigiu Mercedes Geländewagen į šią kalvą (paslaugą būtina usisakyti iš anksto). Laukiame Jūsų ne tik vasarą, bet ir žiemą - slidininkų takas už keliasdešimties metrų nuo sodybos (vasarą šiuo taku pavažinėsite dviračiais, riedučiais, riedlentėmis), o už 1,7 km - Lietuvos žiemos sporto centras su slidinėjimo trasomis, snieglenčių parku. Patogus privažiavimas iki pat sodybos - tik apie 2 km nuo Ignalinos miesto. Iki ežero - apie 100 metrų išskirtiniu mediniu takeliu, vedančiu per gražų mišką. Labai švarus ežero vanduo, yra valtis, lieptas.
Čia ir pasimaudysite, ir pažvejosite. Jūsų poilsiui skirtas 13 vietų namas bei pirties namelis su 3 vietų miegamuoju. Jūsų pageidavimu sodybos šeimininkas atlieka pirties procedūras, išmoktas pirties akademijoje. Sodybos name rasite ne tik pilnai įrengtą virtuvę, reikalingiausiu indus, stalo įrankius ir buities reikmenis, Jūsų patogumui visuomet rasite įvairių prieskonių, arbatos. Svetainės ir miegamųjų sienas puošia medžioklės ir žvejybos atributai, autentiški senoviniai rakandai - tai mūsų tėvų ir senelių išsaugotas palikimas. Mėgstantiems skaityti - pilna lentyna įvairių knygų. Žiemą čia šilta ir jauku - namas šildomas. Erdvioje privačioje sodybos teritorijoje Jūsų maloniam poilsiui ir laisvalaikui: Didelė pavėsinė, dekoruota senoviniais buities rakandais; Tinklinio aikštelė; Krepšinio lenta; Kubilas; Didelė pieva, kurioje malonu degintis, žaisti lauko žaidimus, žiemą suristi sniego senį, važinėtis rogutėmis. Sodybos nuomos kainos - nuo 9 iki 15 EUR asmeniui parai, priklausomai nuo žmonių skaičiaus, poilsio trukmės bei sezono. 
Iš anksto užsisakius, galimos šios pramogos (siūlomos sodybos šeimininko ir partnerių): Ekskursija į Būdakalnį visureigiu Mercedes Geländewagen; 2017 metų naujiena - 10-ties vietų plausto nuoma; Edukacinė žuvienės virimo programa; Baidarių nuoma (siūlomi įvairaus ilgio Aukštaitijos upių maršrutai); Keturračių nuoma. Aplink sodybą gausu lankytinų vietų bei pramogų: Už 50 metrų - Lietuvos žiemos sporto centro asfaltuota dviračių ir riedučių trasa (žiemą - slidinėjimo trasa), vedanti per ypač gražias Aukštaitijos vietoves, gausias ežerų, miškų ir kitų išskirtinių gamtos objektų. Tik 1,7 km iki Lietuvos žiemos sporto centro: slidinėjimo trasos, snieglenčių parkas, dviračių ir riedučių takai, apžvalgos bokštas. Būdakalnis (viena aukščiausių kalvų Lietuvoje) - labai netoli sodybos; Ginučių vandens malūnas, Ladakalnis, Ginučių piliakalnis - apie 15 km; Senovinės bitininkystės muziejus - apie 20 km; Aukštaitijos nacionalinis parkas; Kavinės ir parduotuvės - 2,5 km. 13 vietų namas: svetainė-valgomasis, virtuvė, 5 miegamieji, terasa, balkonai, WC.

Privalumai


Sodyba prie ežero
Kepsninė
Pavėsinė
Nakvynė
Viryklė
Šaldytuvas
Karštas vanduo
Patalynė
Indai
Vieta palapinėms
Tualetas viduje
Dušas
Televizorius
Belaidis internetas
Tvenkinys
Gultai/Skėčiai
Vaikų zona
Veikia žiemos metu

Pramogos


Pirtis
Kubilas
Irklentės
Valtis
Tinklinis
Krepšinis
Dviračiai
Sodyba talpina iki 20 žmonių

Kontaktai

Ažušilės gatvė 8, Ignalina
El. paštas: info@kaimelis.lt
Tinklapis: https://ziezuliniosodyba.business.site

(8-614) 39200

Panašios sodybos